KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5784142
nr 578 4142
Blandteknik
Sten Eklund (född 1942), Signerad SE, måleri på papper, troligen utförd på 60-talets slut, 42.5 x 37 (54 x 47.5 med ram)
Utrop:
300 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 20 april 2009
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
2.100 kr
1.900 kr
2.500 kr
6
3.000 kr
7
3.000 kr
7
3.500 kr
8
3.200 kr
8
4.000 kr